UNITECH - CZĘŚCI DO DRUKAREK

O nas


Dążymy do osiągnięcia jak najmocniejszej pozycji na rynku części zamiennych sektora IT oraz materiałów eksploatacyjnych do drukarek i kserokopiarek. Silna pozycja daje nam przywilej negocjowania niższych cen oraz możliwość współpracy z producentami i zagranicznymi dystrybutorami, co w efekcie służy naszym klientom.

Dzięki szerokim kontaktom, zapewniamy naszym klientom dostęp do pełnej gamy oryginalnych części zamiennych do drukarek, ploterów, notebooków, serwerów oraz oryginalnych i kompatybilnych materiałów eksploatacyjnych. Opierając się na długoletnim doświadczeniu, przeprowadziliśmy szczególną selekcję wśród producentów oferujących kompatybilne części i materiały eksploatacyjne, tak aby nasi partnerzy otrzymali optymalnie dobrany asortyment.
Bardzo ważnym aspektem naszej działalności jest także podmiotowy stosunek do naszych klientów. Z dużą uwagą wysłuchujemy wszelkich sugestii i oczekiwań. Pozwala nam to na stałe doskonalenie obsługi i dopasowywanie oferty. Chcemy, aby nasi pracownicy byli postrzegani jako osoby kompetentne i przyjazne. Staramy się wyznaczyć nowe kierunki rozwoju oraz zadbać o wysoki standard naszych rozwiązań.
RB_border Rakieta_pl Footer_pl